Apie mus
Pirkinių krepšelis
Pirkinių krepšelis

Žvejybos reikmenys | Žūklės įranga | Žvejybos prekės - internetinė prekyba

Pristatymas

Prekės pristatomos tik Lietuvoje*

 

Prekiaujame tik prekėmis, esančiomis sandėlyje, todėl garantuojame greitą išsiuntimą, o prekes gausite per 1-3 darbo dienas. Darbo dienomis iki 17:00 val. užsakytas ir į paštomatus nukreiptas prekės išsiunčiame tą pačią dieną.

 

Siuntimo kaina priklauso nuo prekių dydžio ir svorio. Priklausomai nuo prekės išmatavimų galimi siuntimo pasirinkimų apribojimai, kaip pavyzdžiui meškerės fiziškai netelpa į paštomatus.

 

Meškerės saugiai supakuojamos į kartonines tūtas ir jų pristatymas galimas tik kurjeriu ar atsiimant Vilniuje, MB „Jolumi grupė“ buveinės adresu (Variantai Nr. 2 ir Nr. 3).

 

 

Galimi pristatymo variantai:

 

  1. Siuntimas į paštomatą: prekės bus pristatytos į jūsų pasirinktą paštomatą visoje Lietuvoje. Apie prekių gavimo datą ir numerį būsite informuoti SMS žinute arba elektroninio pašto žinute. Esant nenumatytoms aplinkybėmis susisieksime su jumis telefonu arba elektroniniu laišku. Pristatymo trukmė 2-3d.d.
  1. Siuntimas kurjeriu iki jūsų namų ar ofiso durų: kurjeris prekes pristatys jūsų nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes kurjeriui, dieną prieš gausite SMS žinutę ar elektroninį laišką su apytiksliu sekančios dienos pristatymo laiku. Pristatymo dieną prieš atvykstant su Jumis susisieks kurjeris. Pristatymo trukmė 2-3d.d.

SVARBU: gavus siuntą patikrinkite ar siuntos pakuotė nepažeista. Pastebėjus pažeidimus pareikalaukite, kad kurjeris šį faktą pažymėtu siuntos priėmimo akte. Iškart apžiūrėkite siuntą. Aptikę defektų susisiekite su mumis elektroniniu laišku.

 

PASTABA: pristatymas paštomatu ar per kurjerį šventiniais laikotarpiais gali trukti iki 8d.d.

 

  1. Atsiėmimas Vilniuje, Buivydiškių g. 9 – Nemokamas: užsakius iki 16:00 darbo dienomis atsiėmimas galimas tą pačią dieną nuo 18:00 iki 22:00 iš anksto susitarus elektroniniu paštu ar telefonu. Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis atsiėmimas galimas iš anksto susitarus. 

*- Siuntimas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 32 EUR + PVM.

 

Pirkinių krepšelis